Me kasutame küpsiseid, et pakkuda Teile mugavamat ja turvalisemat interneti ressursi kasutamist. Jätkates brauseri seanssi või vajutades nuppu "Nõustun", kinnitate, et nõustute küpsiste kasutamisega.
Võite tühistada oma nõusoleku igal ajal, muutes oma brauseri seaded ja kustutades salvestatud küpsiseid. Tutvuge meie küpsiste kasutamise poliitikaga siin

Kõik programmid

ZWCAD 2019

Programmil on võimalik luua, redigeerida, säilitada ja printida DWG / DXF faile. Võimalik on importida DGN, töötada Win ja MAC operatsiooni süsteemidega, on olemas Win 64bit tugi ja juurdepääs rendering funktsioonile.

ZWCAD 2018

  Windows

ZWCAD 2017

  Windows

ZWCAD Architecture 2019

CAD programm on laialdase arhitektuuri objektide projekteerimiseks raamatukoguga.

ZWCAD Mechanical 2019

CAD programm sobib mehhanismide joonestamiseks, sellel on rikkalik kogus tööriistu ja standardseid mehhanismide detaile 2D jooniseid.

ZWCAD Viewer

Programm avab, võimaldab vaadata ja printida DWG, DXF, DWT faile. Avab versioonide alates R12 kuni 2013 faile. Prindib PNG, JPG ja PDF formaate.

ZW3D

See universaalne CAD/CAM süsteem võimaldab välja töötada kõiki tooteid kõikides projekteerimise etappides alates projektieskiisi koostamisest ja lõpetades toote valmistamiseni digitaaljuhtimise programmiga (DJP) pinkides.

CADprofi

CADprofi - on professionaalne parameetriline CAD lisa tarkvara, mis kiirendab oluliselt projekteerimist. Lisal on intuitiivselt mõistetav kasutajasõbralik tarkvaraliides, mis võimaldab alustada tööd ilma eelneva väljaõppeta. CADprofi on väga populaarne arhitektide ja inseneride seas. Vähemate kogemustega kasutajad, kes töötavad harva CAD joonistega, hindavad samuti kõrgelt meie tarkvara omadusi ja funktsionaalsust.

pdf2cad Win

Konverteerib PDF failid, mis on loodud AutoCAD, ZwCAD või analoogsetes programmides, formaati DWG.

pdf2cad Mac

pdf2cad lisa konverteerib (rastri) joonised, mida säilitatakse Adobe PDF ja DXF (DWG), DXL, HPGL formaadis.
  Macintosh

Tcp MDT

Tarkvara geodeetiliste tööde ja inseneriprojektide jaoks. Vajab CAD platvormi.

Keyshot

3D renderingi ja animatsioonide programm. Toimib iseseisva programmina kui ka ZW3D lisana.

ZWCAD Classic

  Windows
 

ZWCAD 2012

  Windows
 

ZWCAD 2011

  Windows
 

ZWCAD 2010

  Windows
 

ZWCAD 2009

  Windows
 

Vastavalt teisi versioone ZWCAD, palun võtke meiega ühendust telefoni teel +372 6225566 või e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Sotsiaalsed võrgustikud